Tarcica europejska

W wielu tartakach dochodzi do obróbki drewna, w wyniku czego powstaje tarcica. Jest ona bardzo estetycznym wyrobem, który ładnie się prezentuje. Tarcica jest więc produktem drzewnym, z którego powstaje wiele produktów. Przyjrzyjmy się temu, co z niej otrzymamy.
Tarcica wymaga odpowiedniego suszenia i przechowywania.

Tarcica dębowa i tarcica bukowa i tarcica sosnowa

Okna drewniane są powszechnie stosowane, produkt ten jest bardzo wytrzymały, a stolarka okienna może powstać właśnie z tarcicy. Okna drewniane to produkt na długie lata.

Wiele pięknych mebli powstaje właśnie z tarcicy. Wygląd mebli wykonanych z tarcicy jest bardzo estetyczny, a ich jakość jest bardzo wysoka, dlatego produkt ten często wykorzystuje się w meblarstwie.

Z tarcicy powstaje wysokiej jakości podłoga, która ceniona jest przede wszystkim za bardzo schludny wygląd i nie posiada ona wyszczerbień, które często bywają widoczne w wyrobach z drewna pozyskanego w inny sposób.

Z tarcicy powstaje wiele pięknych przedmiotów dekoracyjnych, które wymagają wysokiej precyzji w wykonaniu. Wyprodukowano z niej wiele upominków i dekoracji naszego domu.

Tarcica znajduje swoje zastosowanie w budownictwie z uwagi na to, że powstają z niej belki i różnego rodzaju konstrukcje drewniane.

Mamy dla Ciebie wysokiej jakości tarcicę. W naszej ofercie znajdziecie tarcicę, która powstała w najlepszych dla niej warunkach. Mamy wysokiej jakości tarcicę, z której wykonasz wiele trwałych elementów o licznych właściwościach.