Sklejka topolowa

Sklejka topolowa 21 mm, 15 i 3 mm to dość delikatna i lekka płyta drewnopochodna, dzięki której mamy możliwość jasnego, jednolitego wykończenia. Nic więc dziwnego, że jest produktem dość szeroko wykorzystywanym również w zakresie gadżetów drewnianych i ozdobnych. Dodatkowo produkt charakteryzuje się łatwością zarówno pod względem cięcia, jak i obróbki.

Sklejka topolowa 21 mm, 15 lub 3 mm w całości wykonywana jest z warstw forniru topolowego, dzięki czemu mamy do czynienia z produktem o najwyższej jakości i stabilności. Ze względu na swoją lekkość, delikatność i naturalną jasność stanowi jeden z chętniej wybieranych materiałów do wykonywania okładzin ścian i sufitów nie tylko we wnętrzach budynków, ale także w przypadku zabudowy przyczep oraz samochodów kempingowych. Dlatego też produkt musi spełniać wszelkie wymagane normy.

Zastosowanie sklejki topolowej

Lekka sklejka topolowa 3 mm, 15 lub 21 mm ze względu na posiadane właściwości, swoją stabilność, łatwość w obróbce, a także gładką powierzchnię, jest materiałem o szerokim zastosowaniu, który doskonale sprawdza się m.in. do laminowania. Z kolei dzięki swojej wysokiej jakości oraz niskiej wadze wykorzystywana jest również w budownictwie, przemyśle morskim i motoryzacyjnym. Ponadto sklejka topolowa 15 mm, 21 lub 3 mm doskonale sprawdza się m.in. do:

  • produkcji mebli;
  • wykonywania różnych elementów wyposażenia i wykończenia wnętrz;
  • produkcji opakowań, galanterii drewnianej i zabawek;
  • wykonywania sufitów, ścian oraz ścianek działowych.
  • Sklejka szalunkowa topolowa to również jeden z bardziej ekonomicznych materiałów, którego popularność z każdym rokiem rośnie, na co z pewnością niemały wpływ ma jej naturalny wygląd.

Sklejka topolowa cena

Opisywany rodzaj płyty drewnopochodnej dostępny jest w różnych cenach, które w głównej mierze uzależnione są zarówno od posiadanych parametrów, grubości, jak i ilości zamawianych sztuk. Dlatego też zazwyczaj dla każdego klienta przygotowywane są indywidualne wyceny zgodne z ich aktualnymi/zgłoszonymi potrzebami.