Sklejka okoume

Asortyment naszego sklepu przygotowany został z myślą o osobach, które na co dzień kierują się profesjonalizmem i dobrym stylem. Ciekawą propozycją dla entuzjastów nieszablonowych wnętrz jest sklejka okoume, produkowana z egzotycznego gatunku drewna, pochodzącego z odległych lasów Afryki Środkowej. Dużą zaletą tego materiału jest wodoodporność, co zwiększa możliwości wykorzystania w różnorodnych projektach.

Efektowna i praktyczna sklejka okoume

Walory estetyczne oraz trwałość drewna egzotycznego powodują, że jest to materiał niezwykle atrakcyjny w szeroko pojętym budownictwie i aranżacji wnętrz. Jeśli wybierana jest wysokiej jakości sklejka meble egzotyczne na pewno usatysfakcjonują wymagających użytkowników. Oryginalna struktura tego materiału umożliwia projektowanie pięknych szafek i komód, biurek i różnego rodzaju stolików. Co więcej, ze sklejki można „wyczarować” niepowtarzalne ozdoby, np. gustowne skrzynki do tworzenia rozmaitych kompozycji okolicznościowych. Kiedy w aranżacjach wykorzystywana jest sklejka meble egzotyczne, jak i dekoracje nabierają bez wątpienia unikalnego charakteru.

Pomysłowe wykończenie pomieszczeń ze sklejką okoume w roli głównej

Warto pamiętać, że oryginalne i trwałe sklejki mogą posłużyć jako element konstrukcyjny i wykończeniowy. Naturalna faktura drewna rewelacyjnie prezentuje się jako dekoracja ścian i podłóg, a także jako wykończenie drzwi i okien. Z modnej sklejki powstają również ścianki działowe, które pozwalają na wyeksponowanie stref aranżacyjnych w domowej przestrzeni.