Sklejka brzozowa

Sklejka brzozowa to popularny kompozyt drewnopochodny, cechujący się odpornością, a zarazem atrakcyjną ceną. Płytę wysokiej jakości, która została w 100% wykonana z drzewna brzozowego, można zakupić u nas, producenta wyrobów drewnianych i drewnopochodnych. Do jej produkcji wykorzystaliśmy markowy klej oraz zaawansowaną technologię, dzięki czemu otrzymujesz sklejkę świetnej klasy.

Do czego wykorzystać sklejkę brzozową?

Sklejka brzozowa ma szerokie zastosowanie. Można spożytkować ją do budowy ścianek działowych, sufitów, okładzin, a także podłóg i poszyć dachowych. Bywa ona stosowana do tworzenia systemów rusztowań. Dużą popularnością cieszą się meble ze sklejki brzozowej, które łatwo jest samemu stworzyć. To ciekawy materiał dla artystów, którzy mogą z niego wykonać ozdoby na ścianę. Co ciekawe, produkuje się z niego również instrumenty muzyczne. Jest powszechnie używany w przemyśle jachtowym, wyrabia się z niego zabawki oraz elementy do tworzenia makiet m.in. statków, czołgów czy samolotów. Sklejka cechuje się uniwersalnością, przede wszystkim dlatego, że jest łatwa w obróbce – można więc z łatwością dopasować ją do swoich celów.

Sklejka brzozowa od polskiego producenta

Jako producent sklejki brzozowej możemy zagwarantować jej nienaganną jakość. To tańsza alternatywa dla materiałów wykonanych z drewna, przy czym wytrzymałość sklejki brzozowej jest równie wysoka. Jest ona wodoodporna i stabilna, a jednocześnie lekka. Cechuje się ona różną grubością. Przykładowo, sklejka brzozowa 5 mm świetnie sprawdzi się do tworzenia rusztowań, poszycia dachów czy okładzin ścian, podłóg i sufitów. Cienka płyta 1 mm idealnie nadaje się do produkcji opakowań bądź makiet. Z kolei gruba sklejka brzozowa 18 mm, która cechuje się wyjątkową trwałością, najlepiej sprawdzi się w meblarstwie i budownictwie, np. do tworzenia elementów nośnych.

Nie ważne, czy interesuje Cię sklejka brzozowa 5 mm, czy może w innej grubości. W naszym asortymencie masz wybór. Jak widać, produkt ma wiele zalet, można go wykorzystać na różne sposoby. Z pewnością przypadnie Ci do gustu nasza sklejka brzozowa, cena przez nas oferowana także Cię zadowoli.
Sprawdź także inne produkty z drewna.